biz kimiz?

Projelerimizde mekânı kullanan bireylerin yaşam kalitesi ve konforu göz önüne alınarak işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre mekanın bireyler için biçimlendirilmesi ve en uygun tasarımın sunulması için çözümler üretmekteyiz.  Körfez grup 1982 yılında mühendislik bürosu olarak kurulmuş olup, 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Sürekli kendisini geliştiren yönü ile Körfez Grup, kuruluşundan bu yana üstlendiği her türlü işin altından rahatlıkla kalkabilmektedir. Körfez Grup ailesi sağlayacağı bu yeni hizmetle büyümeye devam etmektedir. Bu amaçla kurulan Körfez Home Design, Körfez grubun dizayn kolunun bir parçası olarak hizmete açılmıştır.Yaratıcılık, hayal gücü, ve fonksiyonelliğin yaşam alanlarında biraraya gelerek yeni fikirler oluşturmasını hedeflemiş satış mağazasında çözüm örnekleri ile sizlere sunulmuştur. Dizayn grubunun konut, otel,iş merkezi vb. projelerinin iç dizayn ihtiyacını karşılamakta olup, iç mimari projelere ihtiyaçlar doğrultusunda yeni bir boyut kazandırmayı hedeflemektedir. Körfez Home Design evlerinde yeni dokunuşlar isteyen tüm müşterileri için iç mimarlık hizmeti sunmaktadır.

 

neler yaparız?

Tasarıma mekanınızın keşfiyle başlıyoruz. sizin ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda sizin için en uygun tasarımı oluşturabilmek için fikirlerimizi ilk aşamada eskizlerle oluşturup en beğenilen çözümün teknik çizimini yaparak tasarımın ilk adımını atmış oluyoruz. Teknik çizim yapıldıktan sonra mekanın renkli görselini 3 boyutlu olarak hazırlayıp sunuyoruz. İstekleriniz oğrultusunda size en uygun çizgi, renk, doku, biçime göre sizi yansıtacak olan en uygun mekanın görselini hazırlamış oluyoruz.

Üretim aşamasında karar vermiş olduğunuz mobilya, aksesuar, duvar kağıdı gibi çeşitli iç mekan gereksinimlerinin temini yapıyoruz. Satış mağazamızda bu gereksinimlere ilişkin örnekler bulunmaktadır.

Yapılan tasarım doğrultusunda mobilya, aksesuar vb. gereksinimlerin seçimi yapıldıktan sonra ürünleri

temin edip uygulamaya geçiyoruz.


basında biz

ghhaber

ghhaber2